Produkty EKOPA přináší revoluci na trhu obalových materiálů!  Po vyprázdnění obsahu se obal nevyhodí, ale vznikne hračka - stavebnice pro děti a dospělé. Čím více obalů nasbíráte, tím více možných tvarů či her můžete vytvořit!

 

Klasické obaly jsou vyrobeny z neobnovitelných zdrojů (ropy) a skončí typicky na skládce nebo ve spalovně. EKOPA obaly jsou vyrobeny z bioplastu (cukrové třtiny),  jejich výroba snižuje emise skleníkových plynů a navíc jsou dále využitelné jako velmi univerzální hračka. Kromě těchto užitečných vlastností ušetříte koupí EKOPA obalů také za nákup hraček!

 

EKOPA obaly navíc můžete použít téměř kdekoliv (jsou odolné proti UV záření i povětrnostním vlivům) a vytvářet tak nekonečné množství objektů a zahrát si řadu venkovních (vodních, lesních, kooperativních) her a aktivně se pobavit.

 

V této chvíli hledáme partnery, kteří budou mít zájem do EKOPA obalů dodávat obsah nebo je distribuovat.

 

Pokud se Vám myšlenka líbí a máte zájem o spolupráci, kontaktujte nás prosím na tel. +420 777 630 416 nebo emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Podívejte se také na naše video: